CENY HURTOWE UDOSTĘPNIONE PO ZALOGOWANIUP.P.H.U. "FOR YOU" S.C. jest firmą rodzinną, która istnieje na rynku już od 1976 roku.

Natomiast od 1994 roku produkujemy czapki dla dzieci, czapki dla niemowląt,  oraz inne nakrycia głowy dla  niemowląt i dla dzieci. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo nie tylko czapki dziecięce lecz także szaliki, rękawiczki i chustki. Produkujemy  czapki dla dzieci na wiosnę i na jesień, czapki dla dzieci i niemowląt na zimę i na lato. Są to czapki dla dzieci na uszka wiązane, smerfetki, zimowe czapki uszatki, kapelusze na lato i wiele innych modeli czapek dziecięcych na każdą porę roku.

Nasze czapki dziecięce, a także inne nasze produkty cechują się wzornictwem stworzonym na podstawie naszych własnych projektów. Atutem produkowanych przez nas dodatków jest wysoka jakość wykonania, a także atrakcyjna cena. Staramy się zadowolić różne gusta naszych klientów, tworząc szeroką ofertę czapek niemowlęcych i dziecięcych.

W naszej ofercie prezentujemy czapki dziecięce i kapelusze na każdą porę roku. Podążając za modą w każdym sezonie tworzymy nowe wzory. Do produkcji używamy najwyższej jakości dzianiny bawełniane, posiadające certyfikaty: "Bezpieczny Dla Dziecka" ," Bezpieczny Dla Człowieka", "Tekstylia Godne Zaufania"

Nasza długoletnia działalność na rynku, gwarantuje Państwu wysoką jakość naszych produktów. Współpracujemy z wieloma hurtowniami i odbiorcami detalicznymi w całym kraju oraz za granicą.

Zapraszamy nowych odbiorców do współpracy z nami.

ZAPRASZAMY KLIENTÓW INDYWIDUANCH DO PATRONACKIEGO SKLEPU INTERNETOWEGO FIRMY "FOR YOU"  www.foryou-czapki.pl