P.P.H.U. "FOR YOU" S.C. jest firmą rodzinną, która istnieje na rynku już od 1976 roku,

Natomiast od 1994 roku produkujemy czapki  dla dzieci, czapki dla niemowląt, oraz inne nakrycia głowy dla niemowląt i dzieci. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo nie tylko czapki dziecięce lecz także szaliki, rękawiczki i chustki.
Produkujemy  czapki dla dzieci na wiosnę i jesień, czapki dla dzieci i niemowląt na zimę i na lato. Są to czapki dla dzieci na uszka wiązane, smerfetki, zimowe czapki uszatki


Nasze czapki dziecięce, a także inne nasze produkty cechują się wzornictwem stworzonym na podstawie naszych własnych projektów. Atutem produkowanych przez nas dodatków jest wysoka jakość wykonania, a także atrakcyjna cena. Staramy się zadowolić różne gusta naszych klientów, tworząc szeroką ofertę czapek dla niemowląt i dla dzieci.

W naszej ofercie prezentujemy czapki dziecięce i kapelusze na każdą porę roku. Podążając za modą w każdym sezonie tworzymy nowe wzory. Do produkcji używamy najwyższej jakości dzianiny bawełniane, posiadające certyfikaty: "Bezpieczny Dla Dziecka" ," Bezpieczny Dla Człowieka", "Tekstylia Godne Zaufania"

Nasza długoletnia działalność na rynku, gwarantuje Państwu wysoką jakość naszych produktów. Współpracujemy z wieloma hurtowniami i odbiorcami detalicznymi w całym kraju oraz za granicą.

Zapraszamy nowych odbiorców do współpracy z nami.